| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak uvést dceru do ženství

 Příspěvky 110 z 164 [Dalších 154 >>]
MiladaL+skoro3
  • 
8.11.2013 1:03:06
Inko+3, krasny a moudry prispevek:)
MiladaL+skoro3
  • 
8.11.2013 1:03:06
Inko+3, krasny a moudry prispevek:)
MiladaL+skoro3
  • 
8.11.2013 1:03:05
Inko+3, krasny a moudry prispevek:)
Markéta s párkem
  • 
15.2.2013 10:08:55
Na to bacha, aby to nevzali tak, že když žádná menstruace, žádná žena, tudíž zbytečný tvor. Takže v lese křepčení v šatečkách kolem ohně, bubínky, píšťalky a pak najednou kudla! šmyk! a ležíš v díře......

~j~
14.2.2013 19:23:36
A co takhle oslava menopauzy? obstarožni matróna, trocha křepčení v šatickách a kytičkách mezi stromy a patrně cizími lidmi, źeptám se rodiny,jesli mi něco takového nechtějí uspořádat ~:-D~:-D~:-D
14.2.2013 19:18:19
moje dcera mě docela svým přístupem udivila, nejdřív chodila s kamarádkou venku a asi to řešily spolu, pak přišla a oznámila mi to tichým hláskem. Bylo to strašně milé, ale ještě dojemnější bylo, když přišel domů tatínek a ona si ho vzala stranou a oznámila mu to taky. Tak jsme ji opusinkovali a pomazlili se s ní a byla moc spokojená. Zkusím se jí teď po letech zeptat, jak by se jí líbilo plápolat po lese v šatičkách na oslavu menstruace :-)
Inka+3
  • 
9.1.2013 22:31:03
No, je zajímavé, jak negativní reakce z mého pohledu inspirující a vědomý příspěvek vyvolal ... jak spousta žen, které jsou dle svého názoru zcela srovnané s ženstvím, má bolestivou a mepravidelnou menstruaci ... mě intenzivní bolest a nepravidelnost opustila po prožití prvního těhotenství a zjištění, že mateřství není jen omezení, pruda a prostě konec života, jak mi to líčila matka, ale že i když to často není žádný med, tak je hluboce smysluplné, naplňující a přineslo mi štěstí i bolest ... menstruace totiž značí - plodnost. A když má žena s plodností spojena traumata, kterými ji zatěžuje její rodina či osobní osud, tak se dají očekávat problémy - a je věcí psychosomatiky ma problému zapracovat. Ale když je postoj takový, že menstruace je bolestivou daní za ženství .. no, pak to bolet bude ještě mnoho dalších generací .. a možná v tom je smysl rituálu - napravit letité vzorce v e vědomí. Menstruace titiž může být fyzicky absolutně bezbolestná, pravidelná a naladěná na fáze Měsíce ... a má hluboký psychospirituální rozměr. Ten znaly a znají ženy, které ji tráví v rudé chýši .. a tam je místo, kde mohou i moderní ženy hledat její význam a dary ..
vetvicka
9.9.2011 10:36:44
Jé, tak já na svoji menstruaci nevzpomínám moc ráda. Bylo mi už 15 a zrovna ten den jsem se chystala se staršími bratry na přehradu. Než jsem si chtěla dát plavku, odskočila jsem si na záchod a zůstala v šoku. Představa, že mám starším bráchům vysvětlit, že s nima nepůjdu, byla hrozná. Nakonec jsem se vymluvila, že jsem zapomněla, že mám něco domluvené s kámoškou a oni šli beze mě.
JAMILA MILA
  • 
5.9.2011 7:02:58
NAPROSTO SOUHLASÍM S BINTURONG.NENÍ CO DODAT.
JAMILA MILA
  • 
5.9.2011 6:56:41
NAPROSTO SOUHLASÍM.NENÍ CO DODAT.
 Příspěvky 110 z 164 [Dalších 154 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.